У місті Васильків з турботою про Вас ми створили проект ЖК “Дом 20″, який поєднує в собі все необхідне для спокійного та гармонійного життя. Вже успішно розпочато будівництво на території Військового містечка, де ми використовуємо тільки новітні технології будівництва та спроектували найсучасніші види планувань на будь-який смак!
   Вже давно склалася повноцінна інфраструктура тут є і дитсадки, і школи, і медичні та спортивні заклади, ресторани та кафе, мережі супермаркетів.  Житловий комплекс “Дом №20” знаходиться безпосередньо  на території Військового містечка 11 – це закрита територія, паркові зони, дитячі майданчики і велика кількість зелених насаджень. Тихе, спокійне та затишне місце для сімейного життя, а також для вигідного інвестування.

7

“Дом №20”:  ціна та якість
На сьогоднішній день в комплексі “Дом №20” найдемократичніші ціни за теплий, якісний, та комфортний будинок. Всі квартири дуже світлі, завдяки правильному розташуванню вікон, але в той же час, дуже теплі, адже ми будуємо з рядової червоної цегли та утеплюємо стіни пінопластом 100 мм. Товщина стін в “Дом №20” з утеплювачем – 48 см! У кожній квартирі встановлено автономне опалення. Комунікації всі місцеві.

12

Терміни будівництва “Дом №20”
 Перші дві секції будуть введені в експлуатацію в IV кв. 2018 року. Це 108 квартир.

17

Благоустрій “Дом №20”
Проект комплексу “Дом №20” виглядає літерою  “П”, тому  у дворі будинку заплановано затишний дитячий майданчик, тротуарні доріжки та зелені насадження по всій території комплексу.
Паркінг “Дом №20” обладнаний на спеціально відведених місцях.
“Дом №20”
це малоповерховий комплекс, віддалений від великих автомобільних трас, що дає можливість спокійно відпочивати з дітьми, спілкуватися з близькими і друзями на території комплексу “Дом №20” та насолоджуватись чистим повітрям і тишею.
Також ми хочемо познайомити Вас з іншим новим проектом, який ми розпочали реалізовувати у Житомирі, у вересні 2016. Для ознайомлення завітайте на сайт:http://www.rfc.com.ua 

15